Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Opis stanowiska

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz wymaganych przepisami sprawozdań statystycznych, NBP,
  • Sporządzanie pełnych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Sporządzanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań zgodnie z MSR,
  • Monitorowanie i ocena ryzyka w realizowanych procesach i opracowywanie planów działania w przypadku istotnych ryzyk.

Wymagania

  • Minimum 10 lat doświadczenia w dziale księgowym, w tym minimum 3 lata na stanowisku Samodzielnej Księgowej,
  • Doskonała znajomość zasad księgowania, a także znajomość przepisów księgowych i podatków, a także znajomość zasad konsolidacji według przepisów polskich i MSR,
  • Umiejętność zastosowania narzędzi kontrolnych, zidentyfikowania istotnych zdarzeń gospodarczych, a także zadbanie o ich prawidłowe rozwiązanie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel),
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych, a także ustalania priorytetów,

Oferujemy:

  • Jesteśmy zgranym i wspierającym się zespołem,
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,
  • Nasze biuro ma świetną lokalizację - Rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!