Starszy Kierownik Projektów IT

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: hybrydowy (min 1 raz w tygodniu - praca w biurze w Warszawie)
Etapy rekrutacji:
  • rozmowa z rekruterką,
  • spotkanie online z kierownikiem działu (45 min),
  • spotkanie online lub w biurze z dyrektorem piony IT/kierownikiem działu (30-60 min)
  • może być ustalone dodatkowe spotkanie z zespołem technicznym
  • decyzja
Jakie zadania na Ciebie czekają?​​
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz programów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką
  • współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)
  • zarządzanie projektami w celu maksymalizacji celów biznesowych
  • stała współpraca ze Sponsorami projektów
  • zarządzanie zespołem projektowym: ustalanie priorytetów prac, harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją itp
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług
  • identyfikacja ryzyk w projektach i zarządzanie nimi
  • prezentowanie statusów projektów do organizacji
  • podsumowanie z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wyciągania wniosków dla organizacji na przyszłość
  • tworzenie nowych i optymalizacja istniejących procesów, standardów i praktyk w odpowiedzi na wyzwania i potrzeby projektowe oraz biznesowe
Co jest dla nas ważne?​​
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • minimum 5-letnie doświadczeniew roli Kierownika Projektów w zarządzaniu inicjatywami o dużej złożoności i C1/zakresie
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektówpoświadczona certyfikatami (PRINCE2, PMP)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, techniczne, medyczne, zarządzanie projektami
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1/B2- pozwalająca na swobodną komunikację z Zarządem i dostawcami - warunek konieczny
  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • umiejętności perswazji i argumentowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu
Mile widziane:​
  • doświadczenie we wdrożeniach w metodyce zwinnej
Dlaczego warto do nas dołączyć?​
  • Prywatna opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover​
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
  • Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań. Rozwijaj się z nami w różnych technologiach.