Starszy Monter

Szukamy Starszego Montera!
Miejsce pracy: ul. Henryka Siemiradzkiego 25, 05-820 Piastów

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

Cel: Niezawodne urządzenia telekomunikacyjno - technologiczne

Poszukujemy dynamicznego i doświadczonego Starszego Montera do Zespołu Technicznego Landtech! Jeśli chcesz być częścią ekscytującej branży i uczestniczyć w rozwijaniu najnowocześniejszych rozwiązań sieciowych, ta oferta jest dla Ciebie!

CO OFERUJEMY
  • Twoja misja:
    Precyzyjnie wykonana praca techniczna z uważnością
    na potrzeby naszego Klienta.
  • Nietuzinkowe zadania:
    Będziesz miał ręce pełne roboty - zakładał i rozbudowywał sieci światłowodowe, wykonywał konfiguracje urządzeń LAN, WLAN i GSM, czytał rysunki techniczne i według nich wykonywał swoją pracę. Montaże i instalacje, analizy usterek, wykonywanie przyłączy i raportowanie to część Twoich obowiązków.
  • Profesjonalny Zespół:
    Dołączysz do technicznej ekipy Landtech, która odnajduje się w zróżnicowanych zadaniach technologiczno - telekomunikacyjnych.
  • Priorytety:
    Będziesz częścią Zespołu technicznego, dla którego jakość wykonywanej pracy oraz profesjonalizm jest priorytetowy.
WYMAGANIA
  • Ciągły rozwój:
    Bądź zdeklarowany na rozwój i naukę. Pokazuj nam chęć pogłębiania wiedzy technicznej, będziesz współpracował z profesjonalistami znającymi się na technologiach.
  • Doświadczenie:
    Twoje wcześniej nabyte umiejętności zawodowe pozwolą nam w pełni korzystać z Twojej wiedzy technicznej. Będziemy mogli się od siebie wzajemnie uczyć.
  • Kreator rozwiązań technicznych:
    Miej zdolność do identyfikacji i rozwiązywania technicznych usterek. To kluczowa umiejętność, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.
  • Supermoce:
    Nie bój się prac na wysokościach, wspieraj Zespół wiedzą oraz ciężką pracą. Niech presja czasu napędza Cię do działania, a prowadzenie auta będzie dla Ciebie przyjemnością. Działamy wielozakresowo więc Twoje uprawnienia 1 KW oraz umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno - pomiarowymi będą ważną częścią Twoich zadań.
  • Wielozadaniowość:
    Myślenie poza schematami zarówno w obszarze technicznym jak i ogólnobudowlanym to ogromna wartość dodana na tym stanowisku.