Starszy Specjalista ds. Rozliczeń Usług Medycznych

Starszy Specjalista ds. Rozliczeń Usług Medycznych
Lokalizacja: Warszawa, ul. Szamocka 6​

Praca w LUX MED Onkologia ul. Szamocka 6​, Warszawa.

Twoją rolą będzie:
  • Przeprowadzanie analiz produktowych w celu korzystniejszego rozliczania świadczeń.
  • Weryfikacja i poprawianie błędów sprawozdawczych.
  • Generowanie żądań rozliczenia i wystawianie faktur oraz korekt w systemie rozliczeniowym w zakresie usług wykonanych w ramach NFZ.
  • Rozliczanie badań genetycznych.
  • Wysyłanie raportów do SZOI, wgrywanie raportów zwrotnych.
  • Przygotowywanie ofert do postępowań konkursowych.
  • Sporządzanie pism, analiz, zestawień, wniosków.​
Oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Min. 1,5 roku ​doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia związanej z rozliczaniem i sprawozdawczością usług/danych medycznych.
  • Mile widziana umiejętność samodzielnego przygotowywania ofert w postępowaniach konkursowych na realizację świadczeń medycznych oraz znajomość DILO.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju;
  • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Pacjenta;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.

Podobne ogłoszenia:

Invoices & Settlement Junior Specialist

Main responsibilities: Verification of cost invoices with regard to their contents and the formal point of view, Ensure compliance with the company’s cost recognition policies and practices, Daily control of workflow and transactional documents authorization...

2023-10-20

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Koder Medyczny w Sekcji Planowania i Analiz Usług Medycznych

kodowanie świadczeń zdrowotnych w systemie Jednorodnych Grup Pacjentów, monitorowanie prawidłowości kodowania przyczyn świadczeń oraz wszystkich czynności wykonywanych w trakcie jego udzielania, tworzenie sprawozdań na potrzeby Dyrekcji, monitorowanie zmian...

2023-10-19

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

Twoje zadania: przygotowywanie rozliczeń z artystami rozliczanie kontrahentów krajowych oraz zagranicznych księgowanie rozliczeń przygotowania płatności z tytułu naliczeń korespondencja z kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi w kwestiach związanych z...

2023-10-17

Firma: UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji