Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów HR

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów HR
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Optymalizacje, automatyzacje i udoskonalanie procesów HR
  • Bieżące monitorowanie wdrażanych procesów
  • Tworzenie nowych modeli procesów oraz dokumentacji procesowej,
  • Opisywanie procesów HR i testowanie rozwiązań związanych z digitalizacją działu
  • Przygotowywanie instrukcji i bazy wiedzy o procesach
  • Zbieranie zapotrzebowania na zmiany w procesach HR
  • Aktualizacja i rozwój narzędzi kadrowo-płacowych
Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada umiejętność analizy procesów i identyfikacji obszarów do optymalizacji.
  • Posiada doświadczenie w optymalizacji procesów (Lean Green Belt mile widziany)
  • Zna przebieg procesów HR w obszarze Kadr, Płac, Wynagrodzeń i Benefitów
  • Jest kreatywna, samodzielna, proaktywna i operatywna.
  • Konsekwentna w swoich działaniach i systematyczna.
  • Posiada umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • Bardzo dobra zna pakiet Office (Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy Ci:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę ciekawą, pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w ambitnym i innowacyjnym zespole, gdzie wszyscy do siebie mówimy na Ty.
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 a 10:00)
  • dostęp do benefitów (platforma benefitowa, opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, programy zniżkowe i lojalnościowe)
Dodatkowo:
  • #MamTęMoc - mamy możliwość skorzystania z bezpłatnego pakietu sportowego Medicover Sport.
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - możemy skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej.
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajemy bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia oraz umożliwiamy korzystanie z grupowego ubezpieczenia na życie
  • #Samorozwój - uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz mamy dostęp do platformy szkoleniowej, w której zakres szkoleń jest szeroki.
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecamy swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujemy z osobami, które cenimy i lubimy. Za polecenie możemy zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy możemy działać jako wolontariusze w Fundacji Medicover, a dodatkowo możemy poczuć się jak gwiazdy rocka, dołączając do naszego MediCover Band.
  • #WspieramyRodzicielstwo – umożliwiamy skorzystanie z rabatów oraz dofinansowania do usług leczenia niepłodności.

Podobne ogłoszenia:

Specjalista w Dziale Kadr

DO OBOWIĄZKÓW OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników tj.: przygotowywanie dokumentacji pracowniczej na wszystkich etapach zatrudnienia, z uwzględnieniem przepisów...

2023-10-20

Firma: WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Administracji

Realizacja procesów administracyjnych oddziału: Bieżąca obsługa spraw pracowniczych, (urlopy, zwolnienia, listy obecności, plany urlopowe, ZFŚS itp.), Monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP, Przygotowywanie oraz nadzór nad...

2023-10-20

Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Żerań

Więcej informacji

Specjalista ds. Kadr

Twój zakres obowiązków: Współpraca z halami jako Opiekun w Centrum Usług Pracowniczych w ramach wsparcia spraw pracowniczych. Bieżąca obsługa pracowników firmy w zakresie udzielania informacji kadrowo-płacowych. Przygotowanie oraz dystrybucja dokumentów...

2023-10-13

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Lokalizacja: Warszawa, Aleja Krakowska 61

Więcej informacji