Stolarz- montażysta

Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów
Miejsce pracy: Nadarzyn
Numer: 15/9/2023
OBOWIĄZKI:
przygotowanie na produkcji mebli na wymiar na podstawie projektu i planów technicznych omówionych szczegółowo z przełożonym, obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, montaż mebli u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe kierunek stolarz, obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Nadarzyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów