Szlifierz-ostrzarz

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/23/0203
OBOWIĄZKI:
ostrzenie brzeszczotów pił taśmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Szlifierz

Miejsce pracy: okolice Marek / Legionowa (woj. mazowieckie) Opis stanowiska pracy / zadania: Obsługa szlifierek do otworów oraz do płaszczyzn. Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną. Kontrola jakości wykonanych elementów. Wymagania:...

2023-10-22

Firma: WBS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Marki, okolice

Więcej informacji

Szlifierz

2023-10-22

Lokalizacja: Legionowo, okolice