Szwacz

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Szwacz
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/23/0641
OBOWIĄZKI:
szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych, czynności związane z obsługiwaniem maszyn pakujących i stosowanych w przemyśle - kontrolą jakości, - pozostałe czynności na linii produkcyjnej, Obsługa maszyn pakujących i innych, kontrola jakości, Obsługa maszyn do zgrzewania worków, prania pierza, pikowania kołder, wykrawania poduszek i kołder, wypełniania poduszek i kołder pierzem, Szycie maszynowe. Obsługa maszyn przemysłowych do szycia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane: dobra kondycja,szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny, mile widziane doświadczenie.Znajomość wymagany języka angielskiego konieczna ze względu na współpracę z załogą wielojęzyczną.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego