Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Szwaczka
Miejsce pracy: Zielonka
Numer: StPr/23/1306
OBOWIĄZKI:
według stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielonka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Podobne ogłoszenia:

Szwaczka

zapoznanie z dokumentacją technologiczną i praca zgodnie z nią, ręczne wykonywanie czynności, wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole, kontrolowanie własnej pracy,obsługa i konserwacja maszyn, dokonywanie zapisów w dokumentacji...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: Kawęczyn (pow. piaseczyński, gm. Konstancin-Jeziorna), Kawęczyn

Więcej informacji

Szwacz

szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych, czynności związane z obsługiwaniem maszyn pakujących i stosowanych w...

2023-10-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Lokalizacja: Łomianki