Technik Elektryk ds. pomiarów

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie przemysłowym,
  • Umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne),
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie okresowych pomiarów elektrycznych instalacji nn.
  • Wykonywanie inspekcji i oceny instalacji elektrycznych,
  • Usuwanie awarii i usterek,
  • Wykonywanie pomiarów natężenia oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
  • Wykonywanie pomiarów natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy,
  • Przebudowy oświetlania wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne LED.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie elektryczne (średnie lub inżynierskie) – elektryk, elektromechanik, elektromonter.
  • Doświadczenie zawodowe minimum roczne na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi mierników elektrycznych,
  • Umiejętność tworzenia protokołów z wykonanych pomiarów,
  • Uprawnienia SEP grupa 1 Eksploatacja i Dozór z pomiarami,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pomiarach instalacji SN i transformatorów,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.