Technolog / Asystent Technologa

Ogłoszenie numer: 8530836, z dnia 2023-10-03

GGG Spółka z o.o. w Radomiu, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej, poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Opracowanie i wdrażanie technologii wykonania wyrobu
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • Podejmowanie działań dążących do optymalizacji procesów produkcyjnych i nadzór nad kosztami technologicznymi operacji
  • Analiza przyczyn powstawania braków i odchyłek, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań korygujących
  • Kontrola i nadzór nad narzędziami skrawającymi i oprzyrządowaniem technologicznym • Gospodarka narzędziowa
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracownikami produkcji

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe o kierunku technicznym (Mechanika, Inżynieria Produkcji, Mechatronika, Automatyka i Robotyka)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów CAD
  • Podstawy obróbki skrawaniem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Benefity i wsparcie pracownicze:
    • Elastyczne godziny pracy
    • Multisport
    • Świadczenia socjalne
    • Prywatna opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Nauka języków obcych