Technolog Betonu

Obszar działania: województwo mazowieckie
Współpraca w formie zatrudnienia na umowę o pracę

Główne zadania
  • Projektowanie składów mieszanek betonowych (w tym analiza i dobór materiałów, wykonywanie zarobów próbnych),
  • Doradztwo technologiczne dla klientów CEMEX (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej,
  • Wsparcie działu sprzedaży Cemex i udział w negocjacjach handlowych w zakresie wsparcia technologicznego),
  • Nadzorowanie procesu produkcji i dostawy w zakresie wpływającym na jakość,
  • Kontrola jakości materiałów, produkowanej mieszanki betonowej, betonu towarowego, produktów specjalnych, ocena zgodności,
  • Współpraca z laboratoriami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Udział w procesie reklamacyjnym.
Wymagania formalne
  • Wyższe wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym lub w kontroli jakości na budowie,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B popartego praktyką w prowadzeniu samochodu,
  • Gotowość do pracy w terenie na podległym obszarze.
Oczekiwania interpersonalne
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole,
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed dla Ciebie i Twojej Rodziny, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny z okazji Barbórki itd.
  • Praca w firmie, w której nadrzędną wartością jest Bezpieczeństwo i Higiena.