Technolog meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Technolog meblowy
Miejsce pracy: Doziny
Numer: StPr/22/1107
OBOWIĄZKI:
projektowanie mebli, wdrożenie mebli do produkcji, nadzór produkcyjny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Doziny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Podobne ogłoszenia:

Młodszy Technolog

Główne zadania: projektowanie produktów wraz z technologią wytwarzania oraz wdrażanie ich na produkcję, praca nad produktami – modyfikacje w celu poprawy jakości oraz zmniejszenia kosztów, optymalizacja oraz usprawnienie procesów, określanie możliwości...

2023-10-23

Firma: Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wola Mrokowska

Więcej informacji

Technolog Mobilnych Wytwórni Betonu

Główne zadania Projektowanie składów mieszanek betonowych (m.in. analiza i dobór materiałów, wykonywanie zarobów próbnych); Doradztwo technologiczne dla klientów CEMEX (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej, udział w...

2023-10-20

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:

Więcej informacji

Kosztorysant / Technolog opakowań

Oczekujemy znajomości Excela doświadczenia w branży poligraficznej umiejętności myślenia przestrzennego systematyczności dokładności w pracy chęci do nauki

2023-10-19

Firma: Enaf Sp. z o.o.

Lokalizacja: Piastów

Więcej informacji