Technolog

Ogłoszenie numer: 8529303, z dnia 2023-10-02

Technolog

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym
  • Analiza efektywności oraz optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem wydajności procesu, rekomendacja nowych rozwiązań,
  • Opracowywanie technologii wytwarzania nowych wyrobów,
  • Udział w projektowaniu procesów i linii technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem oceny możliwości urządzeń technicznych i ich dostosowania do obowiązujących receptur i wymaganych wydajności produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej, raportowanie wyników i analiza danych produkcyjnych,
  • Udział w: kwalifikacjach, walidacjach, analizach ryzyka.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki chemiczne oraz techniczne, z obszaru: technologia żywności, inżynieria przemysłu spożywczego lub pokrewne),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym),
  • Umiejętność działania w warunkach dynamicznego środowiska produkcyjnego,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Znajomość zagadnień z zakresu GMP, kwalifikacji i walidacji procesowych,
  • Doświadczenie w procesach Data Matrix (serializacji) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą i pełna wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (karta multisport, wczasy pod gruszą),
  • Prywatną opiekę medyczna,
  • Premię kwartalną.