Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Woźna
Miejsce pracy: Turka (pow. ostrowski, gm. Ostrów Mazowiecka), Turka
Numer: StPr/23/0554
OBOWIĄZKI:
według programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Turka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Podobne ogłoszenia:

Pracownik sprzątający

Przejmij odpowiedzialność za: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość w kuchni i łazienek Gospodarowanie środkami czystości Wymagania: Dokładność i sumienność Zaangażowanie w...

2023-10-23

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Inflancka

Więcej informacji

Zmywacz naczyń

prace pomocnicze nam kuchni : zmywanie naczyń,sztućcy, przyborów i urządzeń kuchennych, prace porządkowe na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Lokalizacja: Romany-Sebory

Więcej informacji

Sprzątacz

Utrzymanie stanu sanitarno - higienicznego, przygotowywanie odpowiednie narzędzi i środków czystości i higienicznych do wykonania pracy (odpowiednich do rodzaju zabrudzenia), dbałość o wygląd pomieszczeń w budynku oraz ciągów komunikacyjnych i najbliższe...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Emilianów (pow. wołomiński, gm. Radzymin), Emilianów