Zastępca Kierownika Centrum Stomatologicznego

Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
Warszawa, (Bemowo, Wola)
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek, techników radiologów
  • motywowanie i rozwój zespołu oraz rekrutacja
  • budowa pozytywnej kultury organizacyjnej
  • pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe placówki – przychody i koszty
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi
  • stała analiza i monitoring wszystkich procesów i projektów wdrażanych w klinice stomatologicznej
  • realizacja działań mających na celu zwiększenie liczby pacjentów
  • zarządzanie magazynem produktów oraz monitoring zużycia sprzętów
  • stałe raportowanie o aktualnych procesach, projektach i wynikach finansowych do przełożonego
  • nadzór nad procedurami finansowymi i księgowymi, a także ich realizacja
Oczekiwanie względem Kandydata:
  • doświadczenie pracy w branży medycznej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności analityczne, łatwość wyciągania wniosków - dobra znajomość Excela jest wymagana
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem
  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie
  • wysoka umiejętność zarządzania zadaniami
  • duża samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • dużą swobodę w działaniu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • wsparcie wdrożeniowe przez Kierownika Regionalnego
  • zgrany zespół
  • #StabilneZatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • #Samorozwój - uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach oraz mam dostęp do platformy szkoleniowej, w której sama wybieram interesujące mnie tematy
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecam swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracuję z osobami, które cenię i lubię. Za polecenie mogę zyskać nawet do 6000 zł
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działam jako wolontariusz w Fundacji Medicover, a dodatkowo mogę poczuć się jak gwiazda rocka, bo dołączyłam do MediCover Band
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - mogę skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej
  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mam bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostaję bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia
  • #SpeakEnglish - uczę się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla mnie miejscu i czasie. Mam też możliwość uczestniczenia w stacjonarnym kursie językowym
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits mogę wybierać benefity dopasowane do moich potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieram to, na co mam ochotę
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko
  • #WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbam przez cały rok. Biorę udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych