Zastępczyni/zastępca kierownika

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/23/0543
OBOWIĄZKI:
Pełnienie obowiązków kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności w sklepie. Organizacja pracy zespołu. Bieżąca obsługa klienta zgodnie z obowiazującymi standardami. Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie, wypiekanie pieczywa). Obsługa klientów na sali sprzedaży oraz stanowiska kasowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Doświadczenie w branży handlowej oraz w obsłudze klienta.Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.Umiejętności komunikacyjne.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 810 do 5 410 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego