Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Garwolin
Numer: StPr/23/0587
OBOWIĄZKI:
archiwizacja,organizacja dokumentów księgowych, ewidencjonowanie w progr. księg., obsługa PUE ZUS, sporządzanie raportów finansowo- księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

praktyka lub praca w biurze rachunkowym, samoorganizacja

Miejsce pracy:

Garwolin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Podobne ogłoszenia:

Asystent księgowego

- Zapoznanie się z zasadami BHP i ppoż oraz z regulaminem zakładu pracy- Zapoznanie się z formami opodatkowania działalności gospodarczej: - osoby fizyczne, spółki prawa handlowego, spólki cywilne,- Zapoznanie się z formami podatkowania działalności...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Wołomin

Więcej informacji

Asystent w dziale księgowości

Twój zakres obowiązków prowadzenie podstawowych prac z zakresu księgowości wprowadzanie danych do systemu księgowego opisywanie dokumentów księgowych kompletowanie i archiwizacja dokumentów aktywne wsparcie działu księgowego w bieżących pracach Nasze...

2023-10-20

Firma: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Asystent do spraw księgowości

•Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu •Sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach •Kontakt i załatwienie spraw urzędowy•Organizacja biura Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: ksiegowość od...

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo

Więcej informacji