Asystent księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/23/1366
OBOWIĄZKI:
- Zapoznanie się z zasadami BHP i ppoż oraz z regulaminem zakładu pracy- Zapoznanie się z formami opodatkowania działalności gospodarczej: - osoby fizyczne, spółki prawa handlowego, spólki cywilne,- Zapoznanie się z formami podatkowania działalności gospodarczej - w zakresie podatku dochodowego w zakresie podatku VATNauka weryfikacji dokumentów źródłowych podatników - pod względem poprawności formalno-rachunkowej - pod względem kwalifikacji w zakresie kosztów i przychodów- Nauka obsługi programu RAKS SQL, WAPRO kaper, fakir - dla przychodów ewidencjonowanych - dla księgi przychodów i rozchodów - dla ksiąg handlowych,Nauka samodzielnego księgowania przekazanych dokumentów podatników oraz nauka sporządzania deklaracji rozliczeniowych wobec budżetu państwa, Kadry i Płace - zapoznanie się z kodeksem pracy i rozporządzeniami wykonawczymi - zapoznanie się z programem kadrowo płacowym RAKS oraz Płatnikiem - zapoznanie się z obowiązującymin świadczeniami z ZUS z jednoczenym rozliczeniem należnych skłądek ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Podstawowa umiejętność obsługi komputera, znajomość programów Word Excel, Umiejętność pracy w grupie, chęć pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu rachunkowości, kadr i płac oraz finansów firm, niekaralność

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie