Handlowiec

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się hurtową sprzedażą opakowań prezentowych (pudełka, torebki, świeczki, papier) poszukiwany jest menedżer ds. obsługi klienta B2B.
Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa, Ludwika Idzikowskiego 16
Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów i usług;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami;
  • Praca z oprogramowaniem księgowym;
  • Pozyskiwanie i rozwijanie nowych Klientów;
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych zagranicznych i krajowych.
Nasze wymagania
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Szybkie przyswajanie nowych informacji.
Mile widziane
  • Doświadczenie w dziale handlowym;
  • Znajomości języka ukraińskiego i angielskiego.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 5000 - 7500 zł;
  • Umowa zlecenia;
  • Wdrożenie i naukę od podstaw;
  • Praca w komfortowym biurze Witosa Point, Ludwika Idzikowskiego 16;
  • Praca w systemie 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku;
  • Przyjemna atmosfera pracy w młodym energicznym zespole.