Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Sulbiny
Numer: StPr/23/0649
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż produktów firmowych. Merchandising - reklama towarowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sulbiny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca Maszyn Budowlanych do Głębokiego Fundamentowania

Zakres obowiązków: Sprzedaż maszyn budowlanych do głębokiego fundamentowania, Wyjaśnianie szczegółów technicznych na linii producent-klient, Samodzielne sporządzanie ofert oraz realizacja kontraktów przy stałym kontakcie z producentem, Negocjowanie i...

2023-10-23

Firma: Liebherr Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna

Więcej informacji

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem Realizacja standardów ekspozycyjnych Rozwój klientów i sprzedaży w swoim...

2023-10-23

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji

Handlowiec

Twój zakres obowiązków Sprzedaż produktów i usług; Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami; Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami; Praca z oprogramowaniem księgowym; Pozyskiwanie i rozwijanie nowych Klientów; Udział w targach i wydarzeniach...

2023-10-23

Firma: GIFTTOP SP. Z O.O.

Lokalizacja: Warszawa, Ludwika Idzikowskiego 16

Więcej informacji