Kierowca w dziale Technicznym

Sixt AG, jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Firma powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt jest liderem na niemieckim i austriackim rynku, specjalizującym się w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Firma Sixt działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do klasy premium; osobowe i dostawcze.

Miejsce pracy: Warszawa, Bennetta Jamesa Gordona 12
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowego, terminowego procesu zmiany opon (zimowe, letnie) dla całej floty
  • Zapewnienie prawidłowego, płynnego procesu odbioru nowych aut od dealerów oraz wszystkie powiazanie z tym czynności
  • Zapewnienie prawidłowego, płynnego procesu zdawania aut, które przeznaczone są do odkupu od dealerów/ innych podmiotów oraz wszystkie powiazanie z tym czynności
  • Podstawianie i odbiór aut z serwisów oraz kontrola przeprowadzonych napraw
  • Prowadzenie ewidencji dysponowania środkami chemicznymi w punktach wynajmu
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego
  • Sporządzanie okresowych zestawień i raportów

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach