Pracownik Biurowy przy obsłudze samochodów

Climatic - Projektujemy i Budujemy Modułowo – Solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.
Climatic z centralą pod Warszawą (Reguły) jest polską firmą działającą w Polsce i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj (posiadamy bardzo nowoczesny i duży dział projektowy).
Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji modułowych: szpitali, budynków medycznych, obiektów wojskowych, policyjnych i specjalistycznych, szkół i przedszkoli, budynków użyteczności publicznej oraz wielu innych. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji.
Nasz portfel zamówień dynamicznie rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.
Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.
Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.
Stań się częścią naszego sukcesu.
Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl
Pracownik Biurowy przy obsłudze samochodów
Miejsce pracy: Reguły, k. Warszawy

Jesteś mechanikiem samochodowym ale wolałbyś nie mieć brudnych rąk?

A może kręcą Cię samochody ale zdecydowanie bardziej wolisz pracę w biurze?

Dodatkowo jesteś ambitny i chcesz się dalej rozwijać?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś bo właśnie takiej osoby jak Ty poszukujemy.

Co miałbyś robić:
  • obsługiwać od strony biura flotę samochodów (ok. 150 szt)
  • kontrolować wydatki związane z samochodami osobowymi
  • pilnować przeglądów technicznych oraz ubezpieczeń
  • rejestrować zakupione auta
  • powierzać i rozliczać pracowników z samochodów służbowych
  • wspierać technicznie użytkowników pojazdów
  • zlecać bieżące naprawy
Czego oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości obsługi technicznej pojazdów
  • znajomości rynku części zamiennych
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • otwartości na wyzwania i zaangażowanie
  • komunikatywności, pozytywnego nastawienia, uśmiechu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z programów do obsługi floty samochodowej
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • współpracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub B2B w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i finansowej
  • bardzo dobre warunki biurowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • bezpłatne miejsce parkingowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Koordynator ds. Floty

Stanowisko samodzielne Miejsce pracy: Warszawa/Polska Wymagania: Wykształcenie średnie, Znajomość obsługi samochodów 2-latnie doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Prawo jazdy kat. B Biegła obsługa...

2023-10-23

Firma: Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Kierowca w dziale Technicznym

Zakres obowiązków: Zapewnienie prawidłowego, terminowego procesu zmiany opon (zimowe, letnie) dla całej floty Zapewnienie prawidłowego, płynnego procesu odbioru nowych aut od dealerów oraz wszystkie powiazanie z tym czynności Zapewnienie prawidłowego,...

2023-10-05

Firma: Eurorent Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Bennetta Jamesa Gordona 12

Więcej informacji

Pracownik ds. gospodarki pojazdami kolejowymi, maszynami i sprzętem

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie bieżących spraw związanych z utrzymaniem i eksploatacją pojazdów kolejowych, maszyn i sprzętu w jednostkach organizacyjnych Spółki, prowadzenie rejestrów i analiz wynikających z codziennej eksploatacji...

2023-10-02

Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji