Pomocniczy robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Niepiekła
Numer: StPr/23/1284
OBOWIĄZKI:
- Nasadzenia,- Przygotowanie sadzonek,- Prace polowe związane z przygotowaniem gleby pod uprawę,- Pielęgnacja upraw,- Zbiory.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym wymagana jest ze względów organizacyjnych grup pracowników z Filipin, Indii i innych krajów anglojęzycznych.Ponadto pracodawca wymaga dyspozycyjności, zdolności manualnych, zaangażowania oraz dbałości o szczegóły.

Miejsce pracy:

Niepiekła

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku