Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/1367
OBOWIĄZKI:
Przeszkolenie w zakresie BHP i Ppoż. Zapoznanie z obowiązujacym w jednosce regulaminem organizacyjnym. Zapoznanie ze schematem organizacyjnym MWOMP, z obowiązkami. Przyjmowanie i wydawanie odzieży wierzchniej pacjentów. Przyjmowanie, wydawanie kluczy do pomieszczeń oraz prowadzenie rejstru. wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku, czystości w miejscu pracy, budynku administrowanym przez MWOPM. Staż algorytm w godz. 7.25 -15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku