Referent w Wydziale Zarządzania Nieruchomościami

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marsa 95
Nr ref.: PGED/OW/86/23
Twój zakres obowiązków:
  • Zakładanie i prowadzenie umów kosztowych i przychodowych dla procesów biznesowych z obszaru zarządzania nieruchomościami.
  • Weryfikacja otrzymanych faktur potwierdzających wykonanie umów kosztowych.
  • Księgowanie kosztów i przychodów z zarejestrowanych umów.
  • Prowadzenie rejestru nabytych służebności przesyłu.
  • Wprowadzanie do systemu SAP zmian dotyczących gruntów, budynków i obiektów najmy będących podstawą do ustalenia wartości dla podatku od nieruchomości oraz podatku leśnego.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe).
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.