Specjalista ds. Opieki Szpitalnej

Specjalista ds. Opieki Szpitalnej
Lokalizacja: Warszawa, ul. Szamocka 6

Praca w Szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6
w Warszawie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.​

Twoją rolą będzie:
  • wsparcie administracyjne dla lekarzy,
  • obsługa i koordynacja Pacjentów,
  • weryfikacje niezbędnych danych w dokumentacji medycznej oraz w systemie informatycznym,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia (preferowane w obsłudze Pacjentów lub/i lekarzy),
  • znajomość zasad dotyczących poprawności dokumentacji medycznej,
  • odpowiedzialność samodzielność i asertywność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz z personelem medycznym.
My zadbamy o:
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa,
  • rozwój to nasza codzienność – zapewniamy szkolenia i ścieżkę awansu,
  • work-life balance​ – wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi,
  • zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie - jesteśmy liderem branży medycznej,
  • dobrą atmosferę – po prostu lubimy ze sobą pracować!

Podobne ogłoszenia:

Referent w Wydziale Zarządzania Nieruchomościami

Twój zakres obowiązków: Zakładanie i prowadzenie umów kosztowych i przychodowych dla procesów biznesowych z obszaru zarządzania nieruchomościami. Weryfikacja otrzymanych faktur potwierdzających wykonanie umów kosztowych. Księgowanie kosztów i przychodów...

2023-10-23

Firma: PGE Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marsa 95

Więcej informacji

Pracownik administracyjny

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: Obsługa komputera Uprawnienia: niekaralność Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne:

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Więcej informacji

Referent ds. administracyjno-finansowych

Zadania Prowadzenie biura (zaopatrywanie w potrzebne artykuły, wysyłanie przesyłek) Sporządzanie raportów finansowych Rozliczenia międzyokresowe kosztów Współpraca z działem księgowości Rozliczenie delegacji służbowych Gospodarka personalna (skierowania...

2023-10-21

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Lokalizacja: Pruszków

Więcej informacji