Sprzedawca w branży spożywczej

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/11777
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie i sprzedaż wyrobów cukierniczych, napojów i deserów,- składanie zamówień,- rozliczanie kas,- utrzymanie lokalu w czystości,- przyjmowanie i kontrola dostaw,- doradztwo klientowi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:

Wymagania: komunikatywność, obsługa kasy fiskalnej, obługa komputera. Mile widziana książeczka Sanepid. Co najmniej półroczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta.. Bardzo dobra znajomość języka polskiego.Zakres obowiązków: - przygotowywanie i sprzedaż wyrobów cukierniczych, napojów i deserów,- składanie zamówień,- rozliczanie kas,- utrzymanie lokalu w czystości,- przyjmowanie i kontrola dostaw,- doradztwo klientowi.Praca zmianowa w godz. 7:00-20:00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy