Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo
Numer: StPr/23/2278
OBOWIĄZKI:
organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprowadzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty; przygotowanie produktów do sprzedaży; informowanie nabywcy, w tym wietnamskojęzycznych, o walorach sprzedawanych produktów oraz pomoc przy wybieraniu produktów; załatwianie reklamacji zakupionych towarów; sporządzanie faktur za towary; zabezpieczanie punktów sprzedaży lub hurtowni przed włamaniem i kradzieżą; pisanie raportów w języku wietnamskim do przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie