Konsultant telefoniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/23/1926
OBOWIĄZKI:
Wspópraca z agentami ubezpieczeniowymi, obsługa kontrahentów (telefonicznie i mailowo), rozwiązywanie problemów (produktowych i systemowych) zgłaszanych przez agentów, budowanie pozytywnych i trwałych relacji z kontrahentami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, administracyjne
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach