Księgowa / Księgowy ds. Rozliczeń Podatkowych

Dołącz do ekipy jako
Miejsce pracy: Warszawa

W Leroy Merlin tworzymy jedną, zgraną Ekipę. Nasi pracownicy codziennie pomagają klientom tworzyć DOM i kreują swoje ścieżki kariery. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 27 lat i otworzyliśmy już 78 sklepów!

Nasza współpraca opiera się na solidnych fundamentach. Wsparcie, dobra atmosfera, dzielenie się wiedzą i wzajemny szacunek to wartości, które są dla nas ważne. Średni staż w Ekipie Leroy Merlin wynosi 5 lat, a 99% osób jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę.

Chcemy tworzyć DOM, budować stabilne kariery i zapewniać możliwości rozwoju.

Znajdź swoje miejsce w Ekipie!

Kogo szukamy?
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu podatków, rachunkowości.
  • Posiadasz doświadczenie w księgowości w dużych organizacjach min. 2 lata (mile widziany obszar podatkowy).
  • Znasz przepisy prawa podatkowego i Ustawy o Rachunkowości.
  • Posługujesz się MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (Oracle).
  • Wyróżniają Cię umiejętności analityczne.
  • Jesteś osobą, która powierzone zadania wykonuje terminowo, dokładnie i rzetelnie.
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentami.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Udział w kalkulacji zobowiązań podatkowych.
  • Przygotowanie wybranych deklaracji podatkowych.
  • Bieżąca analiza kont księgowych i ich uzgadnianie.
  • Przygotowywanie raportów podatkowych oraz ich analiza.
  • Obsługa zapytań podatkowych z innych działów i współpraca z Audytorami.
  • Obsługa wewnętrznych aplikacji i programów wspierających rozliczenia podatkowe.
  • Udział w projektach rozwojowych na poziomie organizacji, dotyczących swojego zakresu odpowiedzialności.
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:
  • Premię za progresję.
  • Udział w wynikach i akcjonariat.
  • Fundusz mieszkaniowy.
  • Dofinansowanie do termomodernizacji.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych,
  • Kafeteria benefitów Worksmile.
  • Rabat na zakupy.
  • Telefon służbowy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.
kariera.leroymerlin.pl