Księgowa / Księgowy ds. Zobowiązań


Księgowa / Księgowy ds. Zobowiązań
Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Księgowanie faktur kosztowych - usługowych i towarowych.
  • Księgowanie faktur zagranicznych.
  • Księgowanie rozliczeń pracowniczych.
  • Praca z dokumentacją księgową w systemie AX Dynamics i SUN.
  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku.
  • Przygotowywanie danych do realizacji przelewów do dostawców.
  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych.
  • Rozliczenia RMK.
Nasza oferta czeka na Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane finanse i rachunkowość).
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w dużej firmie lub biurze rachunkowym.
  • Dobrze znasz MS Office, w tym Excel.
  • Potrafisz nadawać priorytety swoim zadaniom.
  • Masz doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku.
  • Znasz system MS Dynamics AX, SUN (mile widziane).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe plus premie kwartalne.
  • Pracę hybrydową z biurem w centrum Warszawy.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Przyjazną i dobrą atmosferę w pracy.
  • Work-life balance.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Spotkania integracyjne.
  • Kawę i świeże owoce w biurze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Podobne ogłoszenia:

Księgowy / Księgowa

Twoje zadania: Księgowanie dokumentów zakupu. Uzgadnianie rozrachunków. Przygotowywanie danych do deklaracji VAT. Udział w fakturowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Analiza i prawidłowe rozliczanie przychodów. Tworzenie raportów. Nasze oczekiwania: Min. 2-3...

2023-10-22

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż) pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS, uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z...

2023-10-21

Firma: La MakeUp Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Accountant

Main responsibilities: Posting of all types of transactional documents in the accounting system (receivables, payables, asset accounting, bank statements, provisions, business travels etc.) Maintaining master data in the accounting system Booking and calculation of...

2023-10-20

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji