Księgowa / Księgowy

Podejmij wyzwanie

Księgowa / Księgowy
(Warszawa)
CEL PRACY
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, a także zgodności z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • prowadzenie rozliczeń i uzgodnień związanych z wydatkami gotówkowymi
  • analiza i uzgadnianie zapisów księgowych w zakresie poszczególnych kont księgowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów do sprawozdań finansowych
  • bieżąca współpraca z Głównym Księgowym Spółki
OCZEKUJEMY
  • wykształcenie wyższe
  • min. dwuletnie doświadczenie w dziale księgowości
  • znajomość przepisów bilansowych i podatkowych (w szczególności VAT i CIT)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu informatycznego SAP R/3
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną w samodzielnym, komfortowym biurze

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:


"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KRKA-POLSKA Sp. z o.o. z sie­dzibą w Warszawie (02-235), przy ulicy Równoległej 5 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych organizowanych przez ww. podmiot oraz na przekazywanie tych danych do spółki Krka d.d. Novo mesto w Słowenii."


Udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi rozpatrzenie dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Księgowy / Księgowa

Twoje zadania: Księgowanie dokumentów zakupu. Uzgadnianie rozrachunków. Przygotowywanie danych do deklaracji VAT. Udział w fakturowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Analiza i prawidłowe rozliczanie przychodów. Tworzenie raportów. Nasze oczekiwania: Min. 2-3...

2023-10-22

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż) pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS, uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z...

2023-10-21

Firma: La MakeUp Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Accountant

Main responsibilities: Posting of all types of transactional documents in the accounting system (receivables, payables, asset accounting, bank statements, provisions, business travels etc.) Maintaining master data in the accounting system Booking and calculation of...

2023-10-20

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji