Księgowa / Księgowy

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej prowadzę obecnie projekt rekrutacyjny:
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Rozliczanie produkcji
  • Prowadzenie pełnej księgowości , sporządzanie bilansów , rachunku zysków i strat , sprawozdań finansowych i innych raportów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz składanie ich w terminie
  • Monitorowanie płatności, faktur i przepływów środków finansowych
  • Analiza i interpretacja danych finansowych
  • Nadzór nad procesem budżetowania i prognozowania
  • Zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi i księgowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami takimi jak Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku księgowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość programów księgowych , MS Office , Google Sheets
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / b2b
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w oparciu o model hybrydowy
  • Możliwość rozwoju i rozbudowywania swoich kompetencji