Księgowa / Księgowy

La MakeUp Sp. z o.o.

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Zakres obowiązków:
  • pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż)
  • pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS,
  • uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami, odbiorcami i pracownikami,
  • naliczanie RMK,
  • rozliczanie delegacji służbowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • wsparcie zespołu w pozostałych zadaniach.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości,
  • znajomość pakietu Office,
  • terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość systemu COMARCH OPTIMA,
  • doświadczenie w biurze rachunkowym lub w dużej międzynarodowej firmie.
Oferujemy:
  • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.