Księgowa / Księgowy

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

Miejsce pracy: Kuranów

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
  • Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Tworzenie procedur księgowo-podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych – CIT, PIT, VAT oraz GUS
  • Udział w pracach związanych z badaniem sprawozdań finansowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym
  • Udział w wewnętrznych projektach zorientowanych na optymalizację i automatyzację procesów
  • Współpraca z audytorami, bankami i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS i inne)
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość zagadnień rozliczania działalności B+R będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel
  • Wysokie umiejętności w obszarze komunikacji, organizacji pracy własnej, dokładność, rzetelność
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
To oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w programie Pracowniczych Planów Emerytalnych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Liczne szkolenia podwyższające kwalifikacje
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.