Księgowy biurowy

Poszukujemy księgowego do biura w Warszawie
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  •  Prowadzenie KPiR,
  •  Przygotowanie deklaracji podatkowych,
  •  Rozwiązywanie zagadnień podatkowych klientów,
  •  Utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi oraz ZUS,
  •  Praca we współpracy z Główną Księgową,
  •  Sporządzanie deklaracji ZUS
Wymagania
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, dokładność, orientacja na klienta,
  • Znajomość oprogramowania Sage Symfonia,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Tytuł magistra w odpowiedniej dziedzinie: finanse/księgowość/ekonomia,
  • Doświadczenie w księgowości w różnych krajach,
  • Dobre doświadczenie w księgowości i sprawozdawczości finansowej (znajomość polskich GAAP i sprawozdań finansowych),
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy z liczbami,
  • Konsekwencja, dokładność i skrupulatność, dbałość o szczegóły.
  • Silne umiejętności interpersonalne, przywódcze i administracyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.
Oferujemy
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy
  • Pakiet socjalny + benefity
  • Możliwość rozwoju i wzrostu kariery,
  • Możliwość pracy zarówno w biurze jak i w domu (po uzgodnieniu).