Księgowy / Księgowa ds. rozliczeń towarowych i kontroli rozrachunków

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 260/2023

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera. To współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

ZAKRES ZADAŃ:
  • Wystawianie faktur odsprzedażowych w obszarze rozliczeń towarowych
  • Weryfikacja i kontrola kompletności sprzedaży i kosztów sprzedaży towarów
  • Analiza kont bilansowych w obszarze zapasów
  • Uzgadnianie rozrachunków zakupu towaru
  • Rozliczenia i kontrola wzajemnych rozrachunków
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych raportów
  • Składanie sprawozdań do GUS
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży retail
  • Praktyczna znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności programu Excel)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (18 miesięcy z dużą szansą na przedłużenie)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Praca hybrydowa: 2 dni zdalnie, 3 dni w biurze
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom i uczestniczeniu w ciekawych, przekrojowych  projektach
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera