Księgowy / Księgowa

BEI ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o. biuro rachunkowe posiadające 2 lokalizacje w Warszawie
i Jankach k. Warszawy działające na rynku od 2007 roku.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek lub książek przychodów i rozchodów KPIR
  • Obsługa kadr i płac prowadzonych spółek
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowości, rachunkowości
  • Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań
  • Znajomość programu finansowo-księgowego WF-FAKIR
  • Znajomość kadr i płac oraz programu Płatnik mile widziana
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole współpracującym ze sobą od wielu lat
  • Umowa o pracę pełen lub część etatu, B2B
  • Wynagrodzenie od 6000 PLN