Payments Coordinator

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o międzynarodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii i na Węgrzech.
 
KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac. Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.
 
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Payments Coordinator
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe, ul. Skaryszewska 7

Jeśli posiadasz:
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w usługach finansowych;
  • doświadczenie w pracy w sektorze BPO/SSC;
  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów, rachunkowości, administracji, zarządzania;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku - C1 lub wyżej.
  • znajomość sektora nieruchomości komercyjnych i/lub sektora energii odnawialnej będzie dodatkowym atutem.

To czekamy właśnie na Ciebie! :-)

Czym będziesz się zajmować:
  • dbaniem o terminową realizację płatności - będziesz koordynować pracę zespołu;
  • testowaniem zadań rozwojowych związanych z płatnościami z innymi zespołami, klientami i dostawcami usług płatniczych;
  • zgłaszaniem ryzyka dotyczącego potencjalnych zagrożeń w terminowej realizacji płatności;
  • optymalizacją procesów poprzez identyfikowanie i eliminację nieefektywnych działań (podejście lean);
  • dbałością o utrzymywanie dobrych relacji z klientami - będziesz pierwszym punktem kontaktu.
Oferujemy:
  • finansowany przez pracodawcę pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • dostęp do kafeterii benefitowej w tym możliwość skorzystania z karty sportowej;
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych;
  • finansowanie nauki języka angielskiego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (Compliance, Tax i inne);
  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Benefity:
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • WKŁAD W ROZWÓJ FIRMY
  • SZKOLENIA JĘZYKOWE
  • KAFETERIA MYBENEFIT
  • OPIEKA MEDYCZNA LUXMED
  • ZDROWIE I RÓWNOWAGA

Podobne ogłoszenia:

Księgowy / Księgowa

Twoje zadania: Księgowanie dokumentów zakupu. Uzgadnianie rozrachunków. Przygotowywanie danych do deklaracji VAT. Udział w fakturowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Analiza i prawidłowe rozliczanie przychodów. Tworzenie raportów. Nasze oczekiwania: Min. 2-3...

2023-10-22

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż) pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS, uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z...

2023-10-21

Firma: La MakeUp Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Accountant

Main responsibilities: Posting of all types of transactional documents in the accounting system (receivables, payables, asset accounting, bank statements, provisions, business travels etc.) Maintaining master data in the accounting system Booking and calculation of...

2023-10-20

Firma: NES Global Talent

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji