Pracownik księgowo-administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/23/0552
OBOWIĄZKI:
według programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Podobne ogłoszenia:

Księgowy / Księgowa

Twoje zadania: Księgowanie dokumentów zakupu. Uzgadnianie rozrachunków. Przygotowywanie danych do deklaracji VAT. Udział w fakturowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Analiza i prawidłowe rozliczanie przychodów. Tworzenie raportów. Nasze oczekiwania: Min. 2-3...

2023-10-22

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż) pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS, uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z...

2023-10-21

Firma: La MakeUp Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Accountant

Main responsibilities: Posting of all types of transactional documents in the accounting system (receivables, payables, asset accounting, bank statements, provisions, business travels etc.) Maintaining master data in the accounting system Booking and calculation of...

2023-10-20

Firma: NES Global Talent