Pracownik recepcji

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Postępu 17b
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa, profesjonalna obsługa recepcji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (zamawianie artykułów biurowych i spożywczych, kontakt z kurierami)
  • Wsparcie organizacji podróży służbowych
  • Dbanie o wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze
  • Archiwizacja dokumentów
  • Praca w biurze w godzinach 12:00- 17:00 lub 13- 17:00
Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, systematyczność, dokładność, sumienność
  • Mile widziani studenci kierunków: logistyka, transport, ekonomia, administracja
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie z kapitałem francuskim
  • Szerokie możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • Pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole
  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników