Recepcjonista / Recepcjonistka

People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej, łączenie rozmów,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z kurierami,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze,
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym,
  • dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych,
  • organizacja i obsługa spotkań i konferencji
Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
  • wdrożenie stanowiskowe
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM