Recepcjonista / Recepcjonistka

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Recepcjonista / Recepcjonistka
Lokalizacja Warszawa, ul. Kondratowicza 37
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
  • Wprowadzanie faktur do systemu informatycznego,
  • Obsługę połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej,
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,
  • Kodowanie kart/pestek kontroli dostępu oraz prowadzenie ich rejestru,
  • Prowadzenie książki wejść,
  • Obsługę poczty/przesyłek kurierskich przychodzących i wychodzących,
  • Zarządzanie miejscami parkingowymi,
  • Przygotowanie salek konferencyjnych na spotkania.
Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada wykształcenie co najmniej średnie - mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunku administracja lub ekonomia,
  • Sprawnie posługuje się programami pakietu MS Office,
  • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku lub chce takie doświadczenie zdobyć, 
  • Jest komunikatywna, zorganizowana i otwarta na zmiany.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w biurze w Warszawie przy ul. Kondratowicza 37,
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. karnet FitProfit/FitSport, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne i okolicznościowe),
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach szkoleń finansowanych przez firmę.
Proces rekrutacji
Zgłoszenie do procesu rekrutacji Kliknij przycisk "Aplikuj" poniżej, a my przekierujemy Cię do formularza aplikacyjnego - jego uzupełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 min. Potwierdzenie otrzymania przez nas Twojego CV dostaniesz na maila.
Analiza Twojej aplikacjiProces analizy wszystkich kandydatów trwa 1-2 tygodnie (w zależności od liczby kandydatów). To moment, w którym decydujemy, kogo zaprosić do etapu spotkań – wcześniej potwierdzamy dyspozycyjność kandydata telefonicznie.
Spotkanie bezpośrednie lub rozmowa onlineW procesie rekrutacji szanujemy Twój i swój czas, dlatego na rozmowie będzie obecny zarówno rekruter, jak i Twój przyszły, bezpośredni przełożony. Spotkanie potrwa ok. godziny.
Oferta pracy / informacja zwrotnaPo udanym spotkaniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić konkretną propozycję i ustalić wszystkie formalne szczegóły.

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Organizacja i koordynacja pracy recepcji, Obsługiwanie gości przychodzących do biura, Obsługa Korespondencji elektronicznej oraz telefoniczna obsługa interesantów, Rezerwacja sal konferencyjnych, wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych i...

2023-10-23

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Więcej informacji

Recepcjonistka / Recepcjonista w salonie samochodowym

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą? Masz szansę pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Będziesz miał/a szansę na dalszy rozwój, Będziesz miał/a możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, Będziesz...

2023-10-23

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: Łomianki

Więcej informacji

Recepcjonistka / Recepcjonista w salonie samochodowym

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą? Masz szansę pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Będziesz miał/a szansę na dalszy rozwój, Będziesz miał/a możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, Będziesz...

2023-10-23

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji