Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Ciechanów
Numer: StPr/23/0750
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie recepcji i udzielanie informacji, kontakt z klientami, umawianie i potwierdzanie wizyt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ciechanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Organizacja i koordynacja pracy recepcji, Obsługiwanie gości przychodzących do biura, Obsługa Korespondencji elektronicznej oraz telefoniczna obsługa interesantów, Rezerwacja sal konferencyjnych, wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych i...

2023-10-23

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Więcej informacji

Recepcjonistka / Recepcjonista w salonie samochodowym

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą? Masz szansę pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Będziesz miał/a szansę na dalszy rozwój, Będziesz miał/a możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, Będziesz...

2023-10-23

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: Łomianki

Więcej informacji

Recepcjonistka / Recepcjonista w salonie samochodowym

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą? Masz szansę pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Będziesz miał/a szansę na dalszy rozwój, Będziesz miał/a możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, Będziesz...

2023-10-23

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji