Recepcjonistka / Sekretarka

VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25 letnim doświadczeniem na rynku Polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji/sekretariatu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Rezerwacja sal konferencyjnych i obsługa spotkań firmowych
  • Organizacja wyjazdów służbowych (w tym rezerwacja hoteli, biletów lotniczych/kolejowych)
  • Wsparcie administracyjne dla wszystkich działów: zakupy biurowe, obieg dokumentów i informacji oraz inne prace związane z codzienną działalnością administracyjną recepcji/sekretariatu
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2)
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Obowiązkowość, punktualność i zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Finansowanie nauki języków obcych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny
  • Program emerytalny PPK
  • Premie świąteczne
  • Parking dla pracowników
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego