Recepcjonistka

Szukamy Recepcjonisty/stki!
Miejsce pracy: ul. Henryka Siemiradzkiego 25, 05-820 Piastów

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

Masz niezwykły talent administracyjny i chcesz rozwijać się w tym zakresie? Jeśli tak, to czekamy na Ciebie w naszym Zespole Administracyjnym Landtech, gdzie jakość obsługi klienta zewnętrznego jak i wewnętrznego, terminowość i właściwa dokumentacja są najważniejsze!

CO OFERUJEMY
  • Twoja misja:
    Dbać o wszelkie aspekty administracyjno - biurowe, które umożliwiają nam codzienną pracę. Zarażaj nas swoim uśmiechem i optymizmem, bądź pomocny i zauważaj niezauważalne szczegóły. Bądź naszym “office ninją”.
  • Nietuzinkowe zadania:
    Twoje dni będą wypełnione kombinacją zadań administracyjnych. Będziesz wprowadzał pocztę do tabeli, innym razem organizował eventy firmowe, koordynował pracę Recepcji, wspomagał inne Działy w Firmie i dbał o aspekty administracyjne takie jak umawianie spotkań i kreowanie profesjonalnego wizerunku Firmy.
  • Ekscytujący Zespół:
    Dołączysz do naszej administracyjnej ekipy, gdzie różnorodność zadań jest na porządku dziennym. Będziesz mógł dzielić się swoimi talentami organizacyjnymi, a my zapewnimy Ci rozwój.
  • Ważne:
    Staniesz się częścią naszego Zespołu, dla którego wszechstronność, elastyczność i terminowość jest na porządku dziennym.
WYMAGANIA
  • Ciągły rozwój:
    Bądź zdeklarowany na rozwój i naukę. Pokazuj nam chęć pogłębiania wiedzy.
  • Trochę doświadczenia:
    Twoje wcześniej nabyte umiejętności zawodowe pozwolą nam kształtować Ciebie w zakresie administracyjnym i na tym się skupić.
  • Innowator:
    Bądź organizacyjnym innowatorem, a przede wszystkim miej wrażliwość na potrzeby Klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych.
  • Organizacja jako priorytet:
    Umiejętność zarządzania czasem i organizacja zadań będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Będziesz koordynował i zarządzał “sercem firmy - Recepcją”. Współpracował z innymi działami w firmie pod kątem pomocy administracyjnej.
  • Kreatywność:
    Myślenie poza schematami w obszarze administracji. Liczymy na Twoją inicjatywę w proponowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań.