Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Krakowska 61

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z halami jako Opiekun w Centrum Usług Pracowniczych w ramach wsparcia spraw pracowniczych.
  • Bieżąca obsługa pracowników firmy w zakresie udzielania informacji kadrowo-płacowych.
  • Przygotowanie oraz dystrybucja dokumentów kadrowych, w tym sporządzanie i ewidencja dokumentacji związanej z zawieraniem oraz rozwiązywaniem umów.
  • Przygotowywanie zaświadczeń, zestawień/raportów wewnętrznych na potrzeby spółki.
  • Kontrola wykorzystania urlopów, ważności badań lekarskich, szkoleń bhp i innych wymaganych przepisami prawa pracy.
  • Monitorowanie zwrotu dokumentów, kontakt z biznesem.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego.
Nasze wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna umiejętność obsługi procesów kadrowych.
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość pakietu MS Office i systemu kadrowo-płacowego.
  • Znajomość SAP HR.
  • Umiejętności interpersonalne (nastawienie na obsługę klienta, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i profesjonalizm w działaniu).
Oferujemy:
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas.
  • System premiowy.
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakupy w MAKRO.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Okazjonalne bony towarowe.
  • Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Nagrody za polecenia pracowników.
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.