Specjalista w Dziale Kadr

Specjalista w Dziale Kadr
Miejsce pracy: Warszawa
DO OBOWIĄZKÓW OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników tj.:
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej na wszystkich etapach zatrudnienia, z uwzględnieniem przepisów obowiązujących w Instytucji Kultury
  • prowadzenie teczek personalnych
  • ewidencja absencji pracowników
  • obsługa pracowników i komunikacja z pracownikami,
  • współdziałanie z organizacja związkową,
  • prowadzenie rekrutacji,
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,
  • monitorowanie terminów umów, badań profilaktycznych, szkoleń BHP
  • rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w przerywanym oraz równoważnym systemie czasu pracy.
  • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem na umowy cywilnoprawne.
  • Prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby pracodawcy oraz instytucji zewnętrznych.
CZEGO OCZEKUJEMY:
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia zawodowego – co najmniej 3 lata, w instytucji zatrudniającej ponad 100 pracowników
  • dokładności i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielnego poruszania się w przepisach prawa pracy i przepisach powiązanych, w tym w przepisach regulujących sprawy zatrudnienia i wynagradzania pracowników instytucji kultury.
  • umiejętności współpracy,
  • systematyczności i wysokiego stopnia zorganizowania,
  • biegłej obsługi narzędzi MS Office,
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie formie umowy o współpracę / umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny
  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku
  • udział w innowacyjnych projektach
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju
WYMAGANE DOKUMENTY:
  • CV wraz z listem motywacyjnym
Warszawska Opera Kameralna w procesie rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Podobne ogłoszenia:

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów HR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Optymalizacje, automatyzacje i udoskonalanie procesów HR Bieżące monitorowanie wdrażanych procesów Tworzenie nowych modeli procesów oraz dokumentacji procesowej, Opisywanie procesów HR i testowanie rozwiązań...

2023-10-20

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Specjalista ds. Administracji

Realizacja procesów administracyjnych oddziału: Bieżąca obsługa spraw pracowniczych, (urlopy, zwolnienia, listy obecności, plany urlopowe, ZFŚS itp.), Monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP, Przygotowywanie oraz nadzór nad...

2023-10-20

Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Żerań

Więcej informacji

Specjalista ds. Kadr

Twój zakres obowiązków: Współpraca z halami jako Opiekun w Centrum Usług Pracowniczych w ramach wsparcia spraw pracowniczych. Bieżąca obsługa pracowników firmy w zakresie udzielania informacji kadrowo-płacowych. Przygotowanie oraz dystrybucja dokumentów...

2023-10-13

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Lokalizacja: Warszawa, Aleja Krakowska 61

Więcej informacji