Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Niepiekła
Numer: StPr/23/1281
OBOWIĄZKI:
- Zasilanie linii produkcyjnej w surowiec, - Ocena wizualna surowca, - Praca na linii polegająca na myciu i krojeniu, - Pakowanie towaru w kartony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Pracodawca od kandydatów wymaga znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ze względów organizacyjnych grup pracowników z Filipin, Indii oraz inncyh krajów anglojęzycznych. Ponadto pracodawca wymaga zdolności manualnych, zaangażowania, dbałości o szczegóły, dyspozycyjności.

Miejsce pracy:

Niepiekła

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku